REGULAMIN SKLEPU NUTREE

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo uprzejmie prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej regulaminem.

I. Informacje ogólne

 1. Właścicielem serwisu internetowego nutree.pl jest firma Nutree Polska Sp. z o.o. , 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, e-mail: nutree@nutree.pl
 2. Klientem może zostać każda osoba fizyczna lub firma składająca zamówienie w serwisie nutree.pl (dalej zwana Kupującym).
 3. Materiały znajdujące się na stronie internetowej serwisu, a w szczególności teksty, zdjęcia, opisy, układ graficzny, projekty oraz wzory produktów stanowią wyłączną własność Sprzedającego i podlegają prawnej ochronie zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).
 4. Kopiowanie, przesyłanie, publiczne odtwarzanie, w tym udostępnianie w Internecie, rozpowszechnianie w całości lub części wszelkich prezentowanych na stronie serwisu treści wymaga uprzedniej pisemnej zgody Sprzedającego, w przeciwnym razie stanowi naruszenie praw autorskich i spowoduje podjęcie czynności prawnych.

 

II. Właściwości oferty

 1. Przedmiotami transakcji są produkty wymienione w ofercie, przedstawione na stronach WWW sklepu internetowego www.nutree.pl w chwili składania zamówienia.
 2. Ceny towarów znajdujących się na stronach serwisu www.nutree.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 3. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu objęte są gwarancją Nutree Polska Sp. z o.o.
 4. Oferta prezentowana na stronach internetowych sklepu jest na bieżąco aktualizowana i ma charakter wiążący.
 5. Przedstawiona oferta w serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do składania ofert (zgodnie z art. 71 k.c.).

 

III. Zasady zamawiania

 1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, przez cały rok:
  • poprzez sklep internetowy www.nutree.pl
  • e-mailem na nasz główny adres pocztowy: nutree@nutree.pl
  • telefonicznie, pod nr telefonu (022) 2905509, w godzinach 10:00 – 15:00 w dni robocze
  • wysyłając list na adres korespondencyjny Sprzedającego.
 2. Warunkiem realizacji jest podanie kompletnych danych adresowych, adresu e-mail, numeru telefonu, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.
 3. Kupujący oświadcza, że wpisywane przez niego dane w formularzu zamówienia są poprawne i prawidłowe według jego najlepszej wiedzy i jednocześnie przyjmuje do wiadomości, że niekompletne lub niepoprawne dane adresowe mogą wpłynąć na wydłużenie czasu realizacji zamówienia.
 4. Czas realizacji może ulec wydłużeniu w sytuacji gdy Kupujący podał niepoprawne, bądź niekompletne dane do wysyłki.
 5. Kupujący i Sprzedający stają się stronami niniejszej umowy w momencie prawidłowego wypełnienia formularza przez Kupującego.
 6. Składając zamówienie, Kupujący zobowiązuje się do odebrania zamówionego towaru.
 7. Kupujący zostanie poinformowany o wysyłce paczki drogą e-mailową lub też poprzez wiadomość SMS, pod wskazany numer telefonu komórkowego.
 8. Sprzedający może wysłać drogą SMS korespondencję do Kupującego, jeśli wymaga tego obsługa i realizacja zamówień. Numer telefonu nigdy nie zostanie przekazany żadnym osobom trzecim (poza firmą świadczącą usługi wysyłania SMS w imieniu Sprzedającego).
 9. Na życzenie Kupującego Sprzedający wystawia Fakturę VAT. Kupujący wyraża zgodę na wystawianie faktur VAT przez Sprzedającego bez podpisu odbiorcy, na podstawie złożonych zamówień.

IV. Realizacja zamówień

 1. Zamówienia złożone w dni powszednie do godz. 15:00 realizowane są jeszcze tego samego dnia, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy pomiędzy Sprzedającym, a Kupującym. Zamówienia złożone w dni robocze po godzinie 15:00 oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta zrealizowane zostaną w następnym dniu roboczym.
 2. Przyjęcie zamówienia do realizacji następuje:
  • w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze – bezpośrednio po potwierdzeniu zamówienia przez Kupującego.
  • w przypadku zamówień płatnych przelewem i za pomocą płatności on-line -w chwili zaksięgowania wpłaty na rachunku Sprzedającego.
 3. Sprzedający zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.
 4. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 14 dni od daty ich złożenia, nie zostaną zrealizowane.
 5. W przypadku braku towaru w magazynie, Kupujący jest natychmiast informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
 6. W każdym innym przypadku, gdy tylko czas realizacji może ulec wydłużeniu, Kupujący zostanie natychmiast o tym poinformowany.

V. Zapłata 1 Kupujący otrzymuje zamówiony produkt po uiszczeniu opłaty przedstawionej przez Sprzedającego i zaakceptowanej przez Kupującego.

 1. Kupujący decyduje w jaki sposób uiszczona zostanie zapłata za zamówiony towar.
 2. Kupujący może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
  • przelewem na rachunek bankowy Sprzedającego (wysyłka następuje po otrzymaniu pełnej należności za towar),
  • kartą płatniczą za pomocą systemu płatności online – obsługiwanym przez firmę Krajowy Integrator Płatności SA – transferuj.pl (wysyłka następuje po otrzymaniu pełnej należności za towar),
  • zapłata przy odbiorze (należność pobiera spedytor),

VI. Rabaty

 1. Sprzedający oferuje Kupującemu specjalne rabaty związane ze specjalnym programem, którego zasady działania opisane są na stronie www.nutree.pl.
 2. Rabat zwiększa się nie wcześniej niż w momencie zaksięgowania wpłaty na rachunku Sprzedającego. Rabat dla kolejnego zamówienia naliczony zostać może dopiero w dniu następującym po dniu wysłania poprzedniej paczki do Kupującego.
 3. Wszystkim produktom w danym zamówieniu naliczony zostaje rabat tej samej wysokości.
 4. Realizacja rabatu potwierdzana jest przez Kupującego w momencie dołączenia kuponu rabatowego do zamówienia.

VII. Wysyłka

 1. Sprzedający zobowiązuje się do wysłania zamówionego produktu pod adres wskazany przez Kupującego w formularzu zamówienia.
 2. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za niedoręczenie paczki do Kupującego w wyniku otrzymania błędnego lub niekompletnego adresu od Kupującego.
 3. Sprzedający zabiegać będzie o jak najkrótszy termin doręczenia przesyłki, aby w pełni usatysfakcjonować Kupującego.
 4. Sprzedający zobowiązuje się do dosłania brakującej wartości zamówienia na własny koszt, jeżeli towar dotrze do adresata w formie posiadającej oznaki uszkodzeń mechanicznych (uszkodzenia nie dotyczą opakowania kartonowego).

VIII. Dyskrecja, Polityka Prywatności

 1. Wypełnienie i zatwierdzenie formularzy znajdujących się na podstronach serwisu Sprzedawcy jest równoznaczne ze zgodą na archiwizowanie i przetwarzanie przez Sprzedawcę danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883) z późniejszymi zmianami. Dane osobowe Kupującego przetwarzane będą wyłącznie przez Sprzedającego i nie będą przekazane żadnym podmiotom trzecim, bez pisemnej zgody Kupującego.
 2. Kupujący ma prawo do wglądu do swoich danych osobowych oraz ich zmiany. Sprzedający zobowiązuje się usunąć dane osobowe Kupującego na jego życzenie.
 3. Wszelkie podane przez Kupującego dane przechowywane będą przez Sprzedającego z zachowaniem należytej staranności i nigdy nie zostaną przekazane osobom trzecim.
 4. Sprzedający mając na celu dobro Kupującego, zobowiązuje się wysłać Kupującemu zamówiony towar zachowując najwyższy z możliwych poziom dyskrecji, nie umieszczając na stronie wierzchniej paczki żadnych informacji mogących zdradzić jej zawartość.
 5. Serwis www.nutree.pl wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) i podobne technologie w celach marketingowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

IX. Gwarancja, reklamacje

 1. Kupujący mają prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podawania przyczyny, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. Nie jest konieczne dołączanie dowodu zakupu.
 2. Wzór odstąpienia od umowy zawartej na odległość jest do pobrania tutaj. W ramach zwrotu zgodnego z ustawą o prawach konsumenta, koszt odesłania towaru do Sprzedającego ponosi Klient (Konsument). Zwrot pieniędzy następuje najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
 3. W przypadku towarów wadliwych lub uszkodzonych, Sprzedający gwarantuje ich wymianę na towar wolny od wad. 9 Na produkty SLIMCOMPLEX obowiązuje „100% gwarancja sukcesu”. Klient może zwrócić produkty z tego działu jeżeli nie osiągnie, dzięki ich stosowaniu zadowalających rezultatów, pod warunkiem zastosowania zaleceń opisanych na stronie www.nutree.pl w zakładce „100% gwarancja sukcesu”.
 4. Odsetki zgromadzone na rachunku Sprzedającego zostaną zatrzymane przez Sprzedającego. W żadnym wypadku Kupujący nie będzie dochodził roszczeń lub domagał się otrzymania od Sprzedającego jakichkolwiek wynagrodzeń, odszkodowań, rekompensat i innych kosztów dodatkowych finansowych, bądź materialnych, poza jednorazowym zwrotem kwoty wpłaconej przez Kupującego na rachunek bankowy Sprzedającego, w ramach zamówienia, za jaką Kupujący nabył towar w serwisie www.nutree.pl.
 5. Warunkiem realizacji Gwarancji przez Sprzedającego jest wypełnienie formularza zwrotu produktu i odesłanie zakupionego towaru na adres korespondencyjny Sprzedającego, zamieszczając w paczce zwrotnej oryginalny produkt, wraz z opakowaniem oraz dowodem zakupu (paragon, faktura, potwierdzenie przelewu,
  e-mail).
 6. Zwrot pieniężny następuje w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania zwrotu paczki.
 7. Zwroty pieniężne wykonywane są na konto bankowe wskazane przez Kupującego.
 8. Gwarancja przysługuje klientom detalicznym, którzy dokonali zakupu za pośrednictwem sklepu www.nutree.pl.

X. Stosowanie, odpowiedzialność

 1. Sprzedający zapewnia pomoc w użytkowaniu produktu po jego zakupie poprzez umieszczanie instrukcji na stronach WWW oraz odpowiadanie na pytania przesłane do Sprzedającego. Kupujący ma prawo do kontaktowania się ze Sprzedającym w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z użytkowaniem produktu.
 2. Zaleca się, aby Kupujący przed użyciem produktu zapoznał się ze sposobem użycia poszczególnych produktów, a w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktował się ze Sprzedającym.
 3. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe użycie zakupionych produktów, udostępnienie ich osobom trzecim, osobom do tego nieuprawnionym, za szkody poniesione przez jakiekolwiek osoby z powodu stosowania niezgodnego z przeznaczeniem, stosowanie produktów niezgodnie z dołączoną instrukcją oraz nieodpowiedzialne użytkowanie oferowanego produktu.
 4. W przypadku wystąpienia objawów alergicznych na którykolwiek ze składników zakupionego produktu, zaleca się zaprzestanie jego stosowania.

XI. Postanowienia końcowe

 1. Wszelkie znaki towarowe, nazwy zastrzeżone są prawną własnością ich właścicieli stosownie do odpowiednich praw posiadanych przez te Firmy. Zostały one użyte tylko w celach informacyjnych oraz w celach identyfikacji produktów.
 2. Zawartość serwisu www.nutree.pl jest objęta ochroną, wynikającą z przepisów polskiego i międzynarodowego prawa autorskiego i nie może być kopiowana czy linkowana bez pisemnej zgody Sprzedającego. Żadna część materiałów Sprzedającego, zarówno w formie elektronicznej, jak i drukowanej, nie może być publikowana bez pisemnej jego zgody.
 3. Wszystkie mechanizmy i oprogramowanie wykorzystywane przez serwis www.nutree.pl są własnością Sprzedającego lub są wykorzystywane na podstawie umów lub licencji i są chronione prawami autorskimi.
 4. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER!

Zostań z nami w stałym kontakcie, dowiaduj się o nadchodzących promocjach i zniżkach na wybrane produkty.

NASZE PRODUKTY SĄ DOSTĘPNE RÓWNIEŻ W...

Produkty Nutree możesz dostać w sieciach dobrych aptek na terenie całego kraju oraz w naszym oficjalnym sklepie internetowym www.nutree.pl

Apteka Bliska
Orlen Warsaw Marathon
Apteka Bliska